اخبار

همزمان با حضور میلیونی مردم در تشییع و وداع با شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و یاران شهیدش در تهران، مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه شهرقدس نیز با بدرقه فرماندار، شهردار و رئیس شورای اسلامی عازم این مراسم شدند.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ 

رئیس شورای اسلامی شهر قدس ضمن اشاره به برگزاری یکی دیگر از سلسله جلسات شورای اسلامی، از برپایی مراسم سوگواری شهادت سیدالشهدای خدمت حضرت آیت‌الله شهید سید ابراهیم رئیسی و همراهان، در جلسه رسمی شورای اسلامی با حضور نمایندگان مردم، شهردار و جمعی از پرسنل مجموعه خبر داد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس در نطق پیش از دستور خود در جلسه رسمی شورا، ضمن بیان مطالبات پرسنل ایثارگر شهرداری در احقاق حقوق قانونی خود، بر افزایش نیروی حراست و نگهبان در بوستان‌ها به منظور جلوگیری از آسیب‌های گوناگون به فضای سبز تاکید کرد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ 

بعدي    

مصوبات
بعدي    

گزارشات
دسته بندي اخبار 
گزارش عملكرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ كمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس
کد خبر : ۱۱۷۳۰  |  تعداد بازدید : ۲۲۶
علیرضا حمیدی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس در تشریح گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، برگزاری جلسات متعدد جهت بررسی تخصصی لایحه بودجه و همچنین تعرفه عوارض شهرداری ر ...
گزارش عملكرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ كمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس
کد خبر : ۱۱۷۲۹  |  تعداد بازدید : ۲۲۸
سعید ندیری، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته شوراها، با ارائه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تشریح کرد.
گزارش عملكرد كمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۱۷۲۸  |  تعداد بازدید : ۲۳۳
حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی، رئیس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس با ارائه گزارشی از عملکرد این کمیسیون در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، بر توسعه فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تو ...
گزارش عملكرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ كمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهرقدس منتشر شد
کد خبر : ۱۱۷۲۷  |  تعداد بازدید : ۲۵۵
روح‌انگیز یوسفی، رییس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس گزارش عملکرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ این کمیسیون را تشریح کرد.
صفحه1از212.بعدي.برو

گزارش تصویری
   

6.1.8.0
گروه دورانV6.1.8.0