پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار

رییس کمیسیون فرهنگی و ايثارگران شورای اسلامی شهرقدس:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ 

رییس کمیسیون فرهنگی و ايثارگران شورای اسلامی شهرقدس گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته نتوانستیم آنطور که باید و شاید شهر را به استان و کشور معرفی کنیم.

روح‌انگیز یوسفی، رئیس کمیسیون اجتماعی و بانوان شورای اسلامی شهرقدس:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ 

جلسه کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر قدس با حضور رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، رییس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی، مسئول امور بانوان فرمانداری و جمعی از بانوان توانمند شهر و با هدف هم‌افزایی دیدگاه‌های بانوان موفق در حوزه‌های اجتماعی، بررسی ایجاد سازو‌کارهای مناسب برای فعالیت بانوان و همچنین تشکیل کمیته‌های تخصصی امور بانوان و بررسی راهکارهای کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

در راستای تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی شایسته و پیگیری مطالبات مردم، طبق روال هر هفته، جلسه ملاقات عمومی مهندس شهلی، شهردار قدس با جمعی از شهروندان، با حضور مدیران مناطق، برخی معاونین و مسئولین شهرداری و مدیر اداره روابط عمومی ، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات شهرداری قدس برگزار شده است.

بعدي    

مصوبات
بعدي    

گزارشات
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۱۷۳۰  |  تعداد بازدید : ۱
علیرضا حمیدی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس در تشریح گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، برگزاری جلسات متعدد جهت بررسی تخصصی لایحه بودجه و همچنین تعرفه عوارض شهرداری ر ...
کد خبر : ۱۱۷۲۹  |  تعداد بازدید : ۰
سعید ندیری، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته شوراها، با ارائه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تشریح کرد.
کد خبر : ۱۱۷۲۸  |  تعداد بازدید : ۱
حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی، رئیس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس با ارائه گزارشی از عملکرد این کمیسیون در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، بر توسعه فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تو ...
کد خبر : ۱۱۷۲۷  |  تعداد بازدید : ۱
روح‌انگیز یوسفی، رییس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس گزارش عملکرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ این کمیسیون را تشریح کرد.
صفحه1از212.بعدي.برو

گزارش تصویری
   

5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0