پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار

برگزاری آیین بازگشایی مدارس با حضور مسئولین استانی و شهرستانی

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ 

همزمان با ایام هفته دفاع مقدس و دوم مهرماه، آیین بازگشایی مدارس با نواخته زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در مدرسه هدی برگزار شد.

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قدس با انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشتند.

همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه‌السلام، همایش بزرگ پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی با حضور آیت‌الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان، حجت‌الاسلام جوکار امام جمعه شهرستان و خیل عظیم عزاداران حضرت سیدالشهدا (ع) در شهرقدس برگزار شد.

بعدي    

مصوبات
بعدي    

گزارشات
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۱۷۳۰  |  تعداد بازدید : ۲۸
علیرضا حمیدی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس در تشریح گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، برگزاری جلسات متعدد جهت بررسی تخصصی لایحه بودجه و همچنین تعرفه عوارض شهرداری ر ...
کد خبر : ۱۱۷۲۹  |  تعداد بازدید : ۳۱
سعید ندیری، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته شوراها، با ارائه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تشریح کرد.
کد خبر : ۱۱۷۲۸  |  تعداد بازدید : ۲۷
حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی، رئیس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس با ارائه گزارشی از عملکرد این کمیسیون در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، بر توسعه فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تو ...
کد خبر : ۱۱۷۲۷  |  تعداد بازدید : ۳۲
روح‌انگیز یوسفی، رییس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس گزارش عملکرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ این کمیسیون را تشریح کرد.
صفحه1از212.بعدي.برو

گزارش تصویری
   

5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0