پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار

گفتگو با دکتر سعید ششگل‌نژاد، رئیس شورای اسلامی شهر قدس

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ 

دکتر سعید ششگل‌نژاد، رئیس شورای اسلامی شهر قدس پیرامون اهم سیاست ها، برنامه‌ها و اولویت‌های شورای ششم در یک سال پیش رو به بیان مطالبی پرداخت.

امروز همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و در قالب افتتاحیه پروژه‌های عمرانی شهرستان قدس، آیین افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۱۰ پروژه شورای اسلامی و شهرداری قدس با اعتباری بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد ریال، با حضور دکتر نامی معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، مسئولان شهرستان، خانواده معظم شهدا و اصحاب رسانه برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس:

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ 

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس با بیان اینکه بهره‌برداری از ظرفیت ایستگاه قطار ملکی از مطالبات عمومی مردم شهرستان قدس است، از مسئولان استانی و شهرستانی بویژه شرکت راه‌آهن خواست نسبت به تکمیل و راه‌اندازی این ایستگاه اقدام کنند.

بعدي    

مصوبات
بعدي    

گزارشات
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۱۷۳۰  |  تعداد بازدید : ۱۴۸
علیرضا حمیدی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس در تشریح گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، برگزاری جلسات متعدد جهت بررسی تخصصی لایحه بودجه و همچنین تعرفه عوارض شهرداری ر ...
کد خبر : ۱۱۷۲۹  |  تعداد بازدید : ۱۴۸
سعید ندیری، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته شوراها، با ارائه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تشریح کرد.
کد خبر : ۱۱۷۲۸  |  تعداد بازدید : ۱۵۵
حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی، رئیس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس با ارائه گزارشی از عملکرد این کمیسیون در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، بر توسعه فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تو ...
کد خبر : ۱۱۷۲۷  |  تعداد بازدید : ۱۶۶
روح‌انگیز یوسفی، رییس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس گزارش عملکرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ این کمیسیون را تشریح کرد.
صفحه1از212.بعدي.برو

گزارش تصویری
   

5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0