اخبار

رییس شورای اسلامی شهرقدس از برگزاری جلسه شورای اسلامی با حضور نمایندگان مردم، شهردار و رییس پلیس راهور شهرستان قدس با محوریت بررسی جامع چالش های ترافیکی و راه‌حل‌های کاربردی در جهت کاهش و رفع ترافیک شهری خبر داد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ 

رئیس کمیسیون امور ایثارگران شورای اسلامی شهر قدس مطرح کرد:

رئیس کمیسیون امور ایثارگران شورای اسلامی شهر قدس با اشاره به افتتاح یادمان قدس در دهه مبارک فجر، خواستار تعیین متولی جهت بهره‌برداری بهینه و مناسب از این نماد فرهنگی و معنوی شهر شد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ 

#سه‌شنبه‌های_پاسخگویی

با هدف تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی شایسته و پیگیری مطالبات و رفع مشکلات مردم، جلسه ملاقات عمومی شهردار قدس، صبح امروز سه‌شنبه ۱ اسفند ماه با حضور مدیران مناطق و جمعی از شهروندان محترم در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ 

بعدي    

مصوبات
بعدي    

گزارشات
دسته بندي اخبار 
گزارش عملكرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ كمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس
کد خبر : ۱۱۷۳۰  |  تعداد بازدید : ۱۸۸
علیرضا حمیدی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس در تشریح گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، برگزاری جلسات متعدد جهت بررسی تخصصی لایحه بودجه و همچنین تعرفه عوارض شهرداری ر ...
گزارش عملكرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ كمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس
کد خبر : ۱۱۷۲۹  |  تعداد بازدید : ۱۸۸
سعید ندیری، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته شوراها، با ارائه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تشریح کرد.
گزارش عملكرد كمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۱۷۲۸  |  تعداد بازدید : ۱۹۳
حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی، رئیس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس با ارائه گزارشی از عملکرد این کمیسیون در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، بر توسعه فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تو ...
گزارش عملكرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ كمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهرقدس منتشر شد
کد خبر : ۱۱۷۲۷  |  تعداد بازدید : ۲۱۷
روح‌انگیز یوسفی، رییس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس گزارش عملکرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ این کمیسیون را تشریح کرد.
صفحه1از212.بعدي.برو

گزارش تصویری
   

6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0