پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

اخبار

پیام مهندس شهلی، شهردار قدس به مناسبت روز شوراها

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ 

همزمان با عید سعید فطر، مهندس شهلی شهردار قدس به همراه معاون خدمات شهری و سرپرست سازمان فضای سبز شهرداری با حضور در گلخانه شهرداری، برخی بوستان‌ها و همچنین بازدید میدانی از سطح شهر، روند بازپیرایی فضای سبز معابر و بوستان‌ها و وضعیت تجهیزات و امکانات رفاهی تفرجگاه‌ها را مورد بررسی و رسیدگی قرار داد.

تاريخ وقوع خبر :
 ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ 

نماز پرفیض عید سعید فطر همزمان با دیگر نقاط کشور، به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین جوکار در شهرقدس برگزار شد و مردم و مسئولان در صفوف به هم فشرده شکرانه یک ماه بندگی را به جای آوردند.

بعدي    

مصوبات
بعدي    

گزارشات
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۱۱۷۳۰  |  تعداد بازدید : ۱۲۰
علیرضا حمیدی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهرقدس در تشریح گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، برگزاری جلسات متعدد جهت بررسی تخصصی لایحه بودجه و همچنین تعرفه عوارض شهرداری ر ...
کد خبر : ۱۱۷۲۹  |  تعداد بازدید : ۱۲۸
سعید ندیری، رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهرقدس به مناسبت هفته شوراها، با ارائه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰ این کمیسیون، مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تشریح کرد.
کد خبر : ۱۱۷۲۸  |  تعداد بازدید : ۱۳۸
حجت‌الاسلام دکتر حسین اشرفی، رئیس کمیسیون فرهنگی و امور ایثارگران شورای اسلامی شهرقدس با ارائه گزارشی از عملکرد این کمیسیون در ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، بر توسعه فرهنگی به عنوان یکی از شاخص‌های اصلی تو ...
کد خبر : ۱۱۷۲۷  |  تعداد بازدید : ۱۴۵
روح‌انگیز یوسفی، رییس کمیسیون اجتماعی و امور بانوان شورای اسلامی شهرقدس گزارش عملکرد ۳ ماهه پایانی سال ۱۴۰۰ این کمیسیون را تشریح کرد.
صفحه1از212.بعدي.برو

گزارش تصویری
   

5.7.2.0
گروه دورانV5.7.2.0