سه‌شنبه, 7 آذر 1402
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۱۲۴۱۷
گفتگو با دکتر سعید ششگل‌نژاد، رئیس شورای اسلامی شهر قدس
پیش به سوی تحول‌گرایی و تقویت جایگاه شورای ششم
دکتر سعید ششگل‌نژاد، رئیس شورای اسلامی شهر قدس پیرامون اهم سیاست ها، برنامه‌ها و اولویت‌های شورای ششم در یک سال پیش رو به بیان مطالبی پرداخت.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، وی مهم‌ترین سیاست‌های پیش روی پارلمان شهری را تقویت جایگاه شورای ششم در نگاه عموم مردم شریف و مسئولین دلسوز شهرستان، تحول‌گرایی در نظام تصمیم‌سازی، تصمیم‌گیری و نظارتی، شفافیت در عملکرد و پاسخگو بودن به افکار عمومی، و ایجاد و تقویت تعامل سازنده با تمام دستگاه‌ها و نهادهای خدمتگزار به مردم در چارچوب قانون برشمرد.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس همچنین درخصوص اهم برنامه‌های این شورا در سال سوم فعالیت خود اظهار کرد: دعوت و بکارگیری کارشناسان مجرب و متخصص اعم از کارکنان و مدیران باتجربه شهرداری و نیز نخبگان خارج از ساختار شهرداری به‌عنوان مشاور در کمیسیون‌های تخصصی شورا، شناسایی و تبیین نظام مسائل شهری و اولویت‌بندی نیازهای مردمی در ساختار شورا و شهرداری و تحقیق و تفحص از سازمان‌ها و دستگاه‌های زیرمجموعه شهرداری بخشی از برنامه هایی است که به طور جدی توسط شورای اسلامی انجام خواهد شد.

دکتر ششگل‌نژاد ادامه داد: دعوت از رؤسای محترم ادارات شهرستان به صحن علنی شورا و پیگیری مطالبات مردم، تنظیم برنامه‌ای مدون در جهت تجلیل از نام‌آوران و نخبگان شهر قدس در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و... با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، حضور منظم و جدی اعضای محترم شورا در میان مردم و پیگیری مشکلات و مطالبات از نزدیک، نظارت جدی بر اجرای پروژه‌های شهری و عمرانی در جهت تسریع و بهره‌مندی مردم شریف قدس از منافع این پروژه‌ها، تمهید سازوکار مناسب در جهت رؤیت جلسات علنی شورا بصورت زنده در فضای مجازی و نظارت مستمر بر عملکرد شهرداری و سازمان‌های وابسته و ارزیابی فعالیت‌های ایشان در جهت تامین منافع مردم و تکریم مراجعین از دیگر برنامه های مدون پارلمان شهری خواهد بود.

وی در پایان با بیان اینکه خوشبختانه با همدلی و همکاری خوب شورای اسلامی و شهرداری پروژه‌های عمرانی خوبی در سطح شهر اجرایی شده است، اظهار امیدواری کرد که با تلاش و همت مضاعف مجموعه مدیریت شهری شاهد خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0